Grupy wsparcia

samotne matki: Wychowujesz dzieci samotnie? Chciałabyś spotkać kobiety takie jak Ty i nauczyć się, jak radzić sobie z presją i nauczyć się znajdować przestrzeń dla siebie? Grupa wsparcia dla samotnych matek umożliwi Ci wymianę doświadczeń.


– seniorzy:
Masz 65+ lat i chciałbyś poznać osoby w Twoim wieku? Spotkać ludzi takich jak Ty i porozmawiać na wiele różnych, inspirujących i nurtujących tematów? Omówić swoje rozterki, smutki? Podzielić się przemyśleniami z osobami otwartymi na to, co chcesz powiedzieć? Zapraszamy do udziału w grupie dla seniorów.


– młodzież:
Twoje nastoletnie dziecko przeżywa wiele trudnych emocji? Dorasta, a Ty nie wiesz, jak do niego dotrzeć? Ma kłopoty w relacjach z rówieśnikami? Jeśli chcesz, by nauczyło się w konstruktywny sposób rozwiązać swoje problemy, zaproś je do udziału w grupie dla młodzieży.


– bliscy osób chorujących:
Gdy ktoś obok choruje, Twoje życie diametralnie się zmienia. Czasem trudno jest być oparciem, kiedy sami potrzebujmy, by ktoś nas wysłuchał, zauważył nasze trudne uczucia i pomógł odnaleźć się w kryzysowej sytuacji. Dialog działa terapeutycznie, dlatego zapraszamy Cię do udziału w grupie wsparcia dla bliskich osób chorujących.